Damskie buty – w co ubrać się do szkoły?

Jak każda z kobiet codziennie pragniemy wyglądać rewelacyjnie i równie dobrze się czuć. Na nasze samopoczucie wpływa zdecydowanie odbicie w lustrze oraz to, co ubieramy na siebie. Niestety bardzo często rano mamy problem z doborem odpowiednich elementów do naszej stylizacji tak, aby pasowała ona do danego otoczenia, w którym się znajdziemy. Dziś natomiast zajmiemy się głównie ubraniem do szkoły lub na uczelnie, zatem jest to idealny wpis dla dziewczyn oraz kobiet, które nadal poszerzają swoją wiedzę. Jakie wybrać buty, aby nie rzucać się w oczy i jednocześnie wyglądać w nich rewelacyjnie? Zapraszamy do przeczytania najświeższego artykułu, który dla Was przygotowaliśmy.

Średni obcas

Szkoła to instytucja, gdzie w większości panuje poważniejsza atmosfera. Z tego względu ważny jest nasz codzienny ubiór, który zakładamy na siebie udając się na lekcje. Nie rezygnujmy z butów na obcasach, lecz wybierajmy takie, których wysokość będzie odpowiednia dla takiego miejsca jak szkoła. Naszą propozycją są buty na obcasie do 6 cm, gdzie obcas uniesie naszą sylwetkę w górę, optycznie ją wyszczuplając. Buty o wyższym obcasie niż ten podany zachowajmy sobie na wyjście na dyskotekę lub na spotkanie ze znajomymi.

Rodzaj obuwia

To jaki rodzaj butów ubierzemy do szkoły ze względu na model, jest zależne tylko i wyłącznie od nas samych. Mogą być to kozaki do nieba – czas na muszkieterki. Inną propozycją butów do szkoły na zimową porę mogą być wygodne oraz eleganckie botki lub grube, ocieplane zimowe trapery.

Kolorystyka

Co do kolorów również uważamy, że szkoła nie powinna dawać wytycznych, jeśli chodzi o codzienny ubiór. Ubierajmy się tak, aby kolor butów komponował się z pozostałymi barwami w naszej szkolnej kreacji. Jednak warto stawiać na stonowane, klasyczne kolory jak biel, czerń, szarość czy odcienie brązu, które będą w większości pasować do rzeczy, które mamy w szafie. Żywe, energiczne kolory jak nasycona czerwień lub pomarańcz, czy żółć pozostawmy na inne okoliczności, gdzie będziemy mogli zaskoczyć wszystkich swoją ekstrawaganckim wyglądem.

Dodatki

Na każdych butach, nawet tych do szkoły mile widziane są również ozdobne dodatki, które wzbogacą wystrój oraz prezentację naszych butów. W tym sezonie najmodniejszym kobiecym dodatkiem dodawanych nie tylko do butów są naszywki w motywie czerwonych róż. Innym pomysłem dla ciekawego wyglądu na przykład trampek do szkoły, możemy wykorzystać kolorowe sznurówki. Poza tym na zimę świetnie będą wyglądać buty z miękkim oraz ciepłem futerkiem, które nie tylko będzie efektownie ogrzewać, ale i upiększać kobiece stopy.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.