Dodatki oraz akcesoria do szkoły – wyraź swój styl

Szkoła to miejsce nauki, ale i też miejscem do spotkań z przyjaciółmi oraz znajomymi. Pomimo tego, że szkoła to poważniejsza instytucja, która wymaga od nas przestrzegania kilku zasad, nie rezygnujmy ze swojego stylu, który wyraża naszą osobowość oraz charakter. Jeśli Twoja szkoła wymaga od Ciebie codziennego obowiązku posiadania mundurka, który sprawia, że każdy wygląda tak samo, jest to idealny artykuł dla Ciebie. Dziś przedstawimy Ci kilka dobrych rad, aby wyróżnić się z tłumu i jednocześnie nie rezygnować ze swojego stylu.

Obuwie

Wiele dziewczyn w wieku szkolnym uwielbia wysokie buty typu szpilki, czy koturny. Pytanie jest tylko jedno – jak wybrać wysokość obcasa? To bardzo proste. Szkoła to nie miejsce imprez, zatem wysokość naszych butów to bardzo istotna sprawa, aby wiedzieć jak odpowiednio dopasować buty do miejsca jakim jest szkoła. Polecamy obuwie z wyższym obcasem maksymalnie do pięciu centymetrów, gdzie noga zostanie delikatnie podwyższona oraz wyeksponowana. Poza tym noszenie wyższych butów do szkoły nie jest wygodne, a ważne jest aby podczas nauki czuć się dobrze oraz komfortowo. Poza tym każdy rodzaj buta oraz kolor będzie odpowiedni. Tak więc nie ograniczaj się co do wyboru obuwia, wręcz przeciwnie- poszalej oraz zaciekaw wszystkich swoją przebojową stylówą.

Plecak

Zwykły plecak, tornister czy może duża torba miejska? Wszystkie chwyty dozwolone. Ważne, abyś zmieściła wszystkie książki oraz zeszyty i dodatkowo posiadała miejsce na inne potrzebne rzeczy do szkoły. Świetnym pomysłem na wyjątkowy i zarazem ciekawy wygląd plecaka lub torby, będzie udekorowanie go naszywkami oraz brelokami. W ten sposób możesz przenieść ulubione przedmioty oraz postacie na naszywkach, które nałożysz na powierzchnię plecaka. Z pewnością taki wygląd szkolnego plecaka pozazdrości Ci cała klasa.

Fryzura

Jeśli Twoja szkoła wymaga od Ciebie spiętych włosów podczas spędzania czasu na jej terenie, to nic straconego! Wiele ciekawych fryzur może wykonać w wersji upiętej. Klasycznym pomysłem na codzienną fryzurę do szkoły to dwa warkoczyki lub jeden, spleciony z tyłu. Nie może zabraknąć również popularnego oraz wygodnego kucyka, którą jedną ręką pociągając za gumkę, rozpuścimy wszystkie kosmyki włosów- na przykład wychodząc ze szkoły. Dodatkiem, który pozwoli Ci wyróżnić głowę spośród wszystkich innych w szkole, będzie kolorowa opaska lub spinki w ciekawym kształcie. Do tego możesz pomyśleć nad ciekawym nakryciem głowy, który zawsze chciałaś założyć, ale zabrakło Ci odwagi. Warto ubierać się jak nam w duszy gra, ponieważ wtedy jesteśmy sobą oraz możemy wyrażać swoją prawdziwość.

 

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.