Esencja smartfonów 2017 roku

Rok 2017 nie był okresem rewolucji w świecie smartfonów, niewiele rozwiązań było naprawdę przełomowych. Ważniejszą kwestią jest fakt popularyzacji wielu technologii, które do niedawna były jedynie ciekawostkami. Istotnym jest, że tego typu modele przedstawili niemal wszyscy spośród czołowych graczy z tej branży. Wyjmując z kieszeni etui Huawei Mate 10 Lite można spojrzeć na doskonały przykład, w którym zawierają się prawie wszystkie z rozpowszechnionych rozwiązań.

Poznaj nową jakość ekranu

Każdy widząc etui z Huawei Mate 10 Lite od razu dostrzeże jego wyjątkowy ekran, który całkowicie dominuje na froncie urządzenia. Olbrzymi wyświetlacz pokrywa niemal 80% powierzchni smartfona i oferuje naprawdę dużą przestrzeń roboczą. Dzięki tak wysokiemu stosunkowi screen-to-body ratio udało się zamknąć całość w bardzo funkcjonalnej bryle, która nie przytłacza swoimi rozmiarami. Nawet niezbyt cienkie etui Huawei Mate 10 Lite nie sprawi, że urządzenie stanie się nieporęczne przez swoje gabaryty. Dzięki temu zabiegowi smartfon całkowicie wpisuje się w trend bezramkowców w coraz bardziej popularnych proporcjach 18:9. Co istotne do niedawna tego typu rozwiązania były zarezerwowane wyłącznie dla flagowych modeli najlepszych producentów. Sprzęt Huawei jest typowym średniakiem, który posiada jednak kilka cech charakterystycznych dla znacznie droższej półki. Wyjmując etui Huawei Mate 10 Lite z kieszeni można być pewnym, że swoim wyglądem z pewnością zrobi duże wrażenie na znajomych.

Obiektywów nigdy za wiele

Każda osoba, która interesuje się technologią dobrze pamięta, jakie zainteresowanie w branży wzbudziły pierwsze modele, które posiadały dwa obiektywy. Dziś to rozwiązanie zostaje wprowadzane w coraz tańszych modelach i przestaje być jedynie ciekawostką. Mimo, że pozornie wygląda tak samo w każdym smartfonie to producenci z dużą różnorodnością podchodzą do tego zagadnienia. Jedni, jako drugi, montują obiektyw szerokokątny, który oferuje znacznie obszerniejsze pole widzenia od standardowego. Inni wybierają teleobiektyw, który zapewnia praktycznie bezstratne przybliżenie. Jeszcze inni decydują się na zastosowanie czarno-białego obiektywu, który w połączeniu z klasycznym przedstawia zupełnie nową jakość. Z etui Huawei Mate 10 Lite wystają jednak aż cztery obiektywy, dwa z tyłu, ale również dwa na froncie. Model jest jednym z pierwszych, w których zastosowano to rozwiązanie także w przypadku aparatu wykorzystywanego najczęściej do selfie. Całość, która jest dostępna w naprawdę atrakcyjnej cenie przekłada się na dużą popularność, jaką cieszy się ten model.

Artykuł zainspirowany został etui Huawei Mate 10 Lite dostępnymi w sklepie https://xgsm.pl/pol_m_HUAWEI_Mate-10-Lite-13265.html

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.