Feryjne wyjazdy dla uczniów i studentów

wyciag

wyciagZe względu na trwające obecnie ferie, niektóre biura podróży oferują specjalne wyjazdy dla uczniów i studentów. Ich ceny wahają się od kilkuset złotych do ok. 2 tysięcy zł. Co ważne, istnieje możliwość wyjazdu zarówno do jednej z polskich miejscowości, jak też zagranicę. To świetny pomysł zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i rodziców, którzy nie będą musieli martwić się o urlop, by spędzić czas wolny ze swoimi pociechami.

Dodatkową zaletą takich wyjazdów jest fakt, że część z nich do obozy językowe lub sportowe, czyli wycieczki, które w jakiś sposób wpłyną na rozwój młodego człowieka. Ci, którzy wybiorą drugą opcję, mogą najczęściej liczyć na naukę jazdy na nartach lub na snowboardzie. Sporty te pozwalają poprawić kondycję, posiąść nowe umiejętności, a dodatkowo, rozbudzić w młodej osobie sportową pasję, co będzie ważne w całym jej dalszym życiu. Ponadto, jest to świetną zabawą dla dzieci w różnym wieku. Rodzice nie muszą się przy tym martwić o bezpieczeństwo latorośli, ponieważ instruktorami jazdy są osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

Jeszcze ciekawszą opcją są wyjazdy studenckie. Te zazwyczaj dotyczą dalszych podróży, np. w Alpy francuskie, włoskie czy austriackie. Wielokrotnie, obozy sportowe są w tym przypadku połączone z wycieczkami krajoznawczymi, więc program podróży jest podzielony na uprawianie sportu oraz zwiedzanie.

Natomiast wyjazdy językowe – kierowane do młodych ludzi w różnych kategoriach wiekowych. Najczęściej obejmują one naukę języka angielskiego, choć istnieją też obozy, podczas, których uczy się języka niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego bądź hiszpańskiego.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.