Kurs językowy w Anglii – wakacje i nauka w jednym!

kursKursy językowe to temat rzeka. W internecie można znaleźć mnóstwo prywatnych ogłoszeń i ofert szkół. Jednak gdy przychodzi do wyboru czegoś konkretnego, nie jest wcale już tak łatwo. Przede wszystkim należy zastanowić się na czym najbardziej Ci zależy. Czy mają być to zajęcia w których uczestniczysz kilka razy w tygodniu, czy może wolisz intensywny kurs językowy, a może najlepszym rozwiązaniem byłby kurs językowy w Anglii. Podczas takiego wyjazdu nie tylko zwiedzasz i odpoczywasz, ale także bierzesz udział w całym szeregu specjalnie przygotowanych zajęć.

Jednym z biur podróży, który zajmuje się organizacją tego typu kursów jest ATAS. Stoi za nimi aż 25 lat doświadczenia, dlatego możesz być pewny, że po powrocie z wyjazdu Twoja wiedza wzrośnie nie o 100% ani nawet 200%, ale o co najmniej 300%, a to za sprawą innowacyjnego systemu szkolenia, który obejmuje zajęcia w grupach pod okiem wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej. Przewidziane są również zajęcia w plenerze, podczas których poznajesz język na żywo, na przykład poprzez rozmowy z Anglikami.

big_benNie można również zapomnieć o roli rodziny u której mieszkasz, ponieważ na wyjazdach organizowanych przez firmę ATAS masz możliwość zakwaterowania u angielskich rodzin. Dzięki temu zostajesz niejako zmuszony do porozumiewania się w tym języku i mimowolnie zdobywasz nową wiedzę. To oczywiście również doskonała możliwość na zyskanie nowych, wartościowych kontaktów. Kto wie, kiedy może przydać się znajomość z kimś w Anglii, na przykład gdybyś w przyszłości szukał mieszkania, albo pracy w Wielkiej Brytanii.

Kurs językowy w Anglii to najlepszy i najskuteczniejszy sposób nauki języka obcego. W ciągu dwóch tygodni zyskujesz wiedzę, której podczas korepetycji nie zdobyłbyś nawet w ciągu pół roku. Dlatego naprawdę warto przynajmniej zastanowić się nad wyjazdem do Wielkiej Brytanii w celu podciągnięcia swoich umiejętności lingwistycznych. Kto wie, kiedy owe umiejętności mogą się przydać? W końcu Europa czeka na Ciebie!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.