Naturalny wygląd do szkoły

Aby podkreślić swoją naturalną piękność, dobrym sposobem na to będzie wykonanie delikatnego makijażu twarzy. Tak stworzony makeup będzie nadawał się na wyjścia do szkoły, gdzie będzie zakrywał niedoskonałości, pod cienką warstwą dobrze nałożonych kosmetyków. Ważne jest również, aby wykonany makijaż nie rzucał się zbytnio w oczy, dlatego ten wykonany jak najbardziej naturalnie sprawdzi się najlepiej. Wystarczy zrezygnować z mocnych odcieni pomadek do ust oraz wyrazistych cieni do oczu. Ważne jest również, aby podczas konturowania twarzy, nie zbyt mocno podkreślić kości policzkowe. Całość musi naturalnie przykuwać uwagę, nie mocnymi oraz zarysowanymi konturami na twarzy. Kilka wskazówek oraz rad, które pomogą Wam stworzyć naturalny look, znajdziecie poniżej. Zapraszamy do lektury!

Klasyka- naturalny kolor paznokci

Chciałabyś zadbać o swój manicure, ale nie wiesz jaki kolor wybrać do pomalowania swoich paznokci? Klasyczne paznokcie na jesień i zimę to hit, który musisz koniecznie spróbować! Polecamy kolor paznokci w odcieniu bieli, czerni oraz szarości. Jednymi z najmodniejszych kolorów stanowią odcienie nude, które pokochały kobiety z całego świata. Świetnie sprawdzą się jako upiększający dodatek na Twoich palcach, które będą stanowić łagodne wykończenie Twoich dłoni. Nie zapominajmy również o odpowiednim kształcie, który powinny posiadać paznokcie na wzór tych  naturalnych. Najlepszy kształt paznokci to zaokrąglone krawędzie. Aby nasze palce delikatnie wyszczuplić oraz wydłużyć, polecamy delikatnie zapuścić płytkę paznokcia. Dla łagodnego wyglądu paznokcie w kształcie migdałków również będą rewelacyjną propozycją na co dzień.

Włosy

Aby zapewnić sobie zdrowy oraz promienny wygląd naszych włosów, należy postawić na codzienną ich pielęgnację, która wzmocni naturalną strukturę włosów. W tym celu sprawdzą się specjalne maski oraz odżywki, które  polecamy nałożyć na nasadę włosów, aż po ich końcówki. Pozostaw na kilka minut, aby kosmetyk mógł się dobrze wchłonąć oraz nawilżyć włosy. Po umyciu włosów, aby osiągnąć naturalne fale, dobrym sposobem będzie użycie specjalnych pianek, które sprawią, że Twoje włosy zaczną się delikatnie falować. Wystarczy wetrzeć odrobinę kosmetyku w wilgotne włosy i gotowe. Ostatnim krokiem będzie wysuszenie kosmyków włosów oraz odpowiednie ich ułożenie. Pamiętajmy również, aby nasza fryzura nie była sklejona zbyt dużą ilością lakieru. Zbyt duża warstwa usztywniającego kosmetyku sprawi, że nasze włosy będą się błyszczeć oraz zbyt nadmiernie lepić ze sobą.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.