Nie masz czasu na naukę? E-learning jest dla Ciebie!

Pracujesz lub wychowujesz dziecko i nie masz czasu na dojeżdżanie na wielogodzinne zajęcia na uczelni. Rozumiemy Cię w zupełności, są rzeczy ważne i ważniejsze. Czy jednak zawsze musisz wybierać i stawiać pracę i rodzinę ponad nauką? Dziś opowiemy Ci kilka słów o nauce online, za której sprawą, nie będziesz musiał już stawiać wykształcenia na szarym końcu! To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób takich jak Ty, które chcą się rozwijać, a nie mają na to aż tak dużo czasu. Zacznij studia w systemie e-learningowym i zobacz jakie to proste i przyjemne!

Studia dla młodej mamy

Niedawno urodziłaś dziecko i przebywasz na urlopie wychowawczym. Całe dnie spędzasz ze swoim maleństwem, doglądając jego potrzeb i troszcząc się o dom. Masz niewiele czasu dla siebie, dlatego chciałabyś wykorzystać go jak najlepiej. Odpoczynek jest oczywiście ważny, ale wiesz dobrze również o tym, że po urlopie będziesz musiała wrócić do pracy. Czy nie wypadniesz z rytmu? Jak wiele stracisz? Czy przez ten czas w Twojej branży stanie się coś o czym koniecznie powinnaś wiedzieć? Aby być z tym wszystkim na bieżąco, koniecznie zapisz się na studia podyplomowe w systemie e-learningowym i pogłębiaj swoją wiedzę między przewijaniem swojego malucha a gotowaniem obiadu dla rodziny. To inwestycja w Waszą przyszłość, która na pewno się opłaci.

Studia dla osoby pracującej

Od lat pracujesz w tej samej firmie lub na tym samym stanowisku i nie wyobrażasz sobie, by taki stan rzeczy trwał dłużej? Nic dziwnego – nikt nie chce stać w miejscu. Jak jednak poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, mając pracę na pełen etat? Nie jesteś przecież w stanie realizować dodatkowych kursów, czy napiętego harmonogramu studiów – w końcu masz pracę! Jednak i na to jest sposób! Twoim rozwiązaniem będą studia podyplomowe w modelu Knowledge@Work: http://www.katw.pl/, które są odpowiedzią na Twoje zapotrzebowanie. Elastyczne i dopasowujące się do Twojego czasu. Większość zajęć możesz realizować bowiem z poziomu swojego domowego komputera o każdej porze dnia i nocy. Fajnie?

Korzyści ze studiowania online

Chociaż studiowanie w ten sposób nie jest żadną nowością, dopiero od jakiegoś czasu coraz więcej uczelni wyższych przekonuje się do tego modelu. To oszczędność czasu dla studenta, a dla uczelni… ogromna oszczędność pieniędzy! Nie trzeba zatrudniać wykładowcy, zajmować sali i martwić się o wiele innych organizacyjnych kwestii. Ponadto dzięki takiemu modelowi studenci uczą się samodzielności i dysponowania swoim czasem, co jest kolejną ogromną korzyścią ze studiowania online. Może warto więc byś spróbował i Ty?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.