Podyplomowe studia ekonomiczne

Nie znudziła Ci się jeszcze edukacja i wolisz nadal się szkolić. A czy wiesz, że można i pracować i studiować jednocześnie, tak by ze sobą nie kolidowały. Po to są właśnie podyplomowe studia, m.in., podyplomowe studia ekonomiczne. Można nawet otrzymać wsparcie szefa, gdy wie, że nadal chcesz się kształcić.

Nie znudziła Ci się jeszcze edukacja i wolisz nadal się szkolić. A czy wiesz, że można i pracować i studiować jednocześnie, tak by ze sobą nie kolidowały. Po to są właśnie podyplomowe studia, m.in., podyplomowe studia ekonomiczne. Można nawet otrzymać wsparcie szefa, gdy wie, że nadal chcesz się kształcić.

Opracowywane przez nas programy podyplomowych studiów są we współpracy z przedstawicielami praktyki biznesu. Są one dostosowywane do dzisiejszych realiów i przyszłych potrzeb rynku pracy. Więc każdy znajdzie coś dla siebie, a na pewno wiedza zgromadzona podczas nauki nie pójdzie w zapomnienie.

Kierunki ekonomiczne cieszą się coraz większą popularnością wśród studentów. Bowiem wszystkie z nich oparte są o wiedzę o tym jak jednostka i społeczeństwo wykorzystują swoje zasoby, aby wyprodukować różnego rodzaju dobra i ich spożytkowanie. Najlepszą popularnością cieszą się finanse i rachunkowość i wspomniana właśnie ekonomia.

Co dają takie studia?

Przez ciekawe metody dydaktyczne, studia podyplomowe z ekonomii mają charakter ściśle praktyczny nie teoretyczny. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów edukacyjnych wykorzystując przy tym aktywne metody dydaktyczne, takie jak chociażby analiza przypadków, dyskusje zogniskowane, wykłady problemowe, ćwiczenia kierownicze i symulacje biznesowe. A więc to nie tylko zabawa, poznanie nowych ludzi, to także nauka zdolności logicznego myślenia i wykorzystywania swojego potencjału do tworzenia własnego biznesu i pomysłu na życie.

Kadra naukowa

Z nami na pewno nie można się nudzić. Zajęcia praktyczne, jak i teoretyczne na podyplomowych studiach ekonomicznych prowadzą najbardziej doświadczeni pracownicy naukowi w swoich dziedzinach i specjaliści z praktyki gospodarczej. Z nami z pewnością dojdziesz do upragnionego celu i nie raz będziesz cieszyć się ze zdobytego tytułu. Kadra pomoże Ci w wykorzystaniu zdobytej wiedzy i naprowadzi Cię na właściwą ścieżkę edukacyjną, którą chcesz podążać. Do tego zajęcia prowadzone są w salach wyposażonych w klimatyzację i nowoczesny sprzęt multimedialny.

Atrakcyjność w cenie

Podyplomowe studia, nazywane potocznie również studiami zaocznymi wiążą się jednak z kosztami, jakie ponosi student. Nie są one aż tak straszne, jak mogłoby się wydawać. Oferowane przez nas ceny, jak i dogodność w opłacie czesnego sprawiają, że inwestycja w siebie i zdobywanie wiedzy naprawdę się opłaca. Każdy student może przebierać w ofertach szkoleń i ofercie studiów.

Ekonomia

Ekonomia różne ma definicje i określenia. Samo słowo było rozumiane, jako troska o zasady funkcjonowania gospodarstwa domowego. Obecnie znaczy o wiele więcej. Dotyczy zasad, które rządzą się produkcją i dystrybucją dóbr na skalę lokalną i globalną. A więc nasza ekonomia może znaleźć swoje odzwierciedlenie w niemalże w każdej dziedzinie naszego życia.

Finanse i rachunkowość

Poprzez samą nazwę kierunku można domyśleć się jakie treści będzie zawierał program studiów. Wybierając ten pokrewny kierunek ekonomii, nie kierujcie się opinią publiczną, tylko konkretną wiedzą i chęcią poznania czegoś więcej. Na studiach poznacie odpowiedzi na intrygujące was pytania i dowiecie się, że warto je rozpocząć oraz, że absolwenci wszędzie w biznesie znajdą swoje miejsce.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.