Poznaj Preply – nowoczesna forma nauki chemii

Jeśli zawsze podążałeś na nowinkami technologicznymi, lubisz być trendy i na bieżąco to koniecznie musisz poznać Preply. Przełomowa i nowoczesna forma nauki online winna Cię przekonać do poznania tego serwisu internetowego. Nawet, kiedy jesteś nieufny i konserwatywny, również warto przyjrzeć się ofercie Preply, bo warto. Setki użytkowników, którzy każdego dnia zaglądają do serwisu przekonują się, ze nauka może być prostsza, dawać satysfakcję i być na wyciągniecie ręki. Nauka przez telefon, tablet to nie science fiction, a rzeczywistość. Wystarczy dostęp do internetu i Skype, by móc się uczyć skutecznie, efektywnie i tak jak lubisz, wtedy gdy masz czas i gdzie masz na to ochotę.

To portal dla młodszych i starszych, uczniów i przedsiębiorców. O Preply pisaliśmy już tutaj.  Obszerna oferta Preply pozwoli znaleźć każdemu coś dla siebie. Czym jest Preply i czy warto odwiedzić ten portal warto wiedzieć, nawet jeśli zakończyliśmy edukacje dawno temu lub nas nauka nie interesuje. Wygodny sposób nauki w domu może nas jak raz zainteresować. Platforma Preply.com to niecodzienny serwis www oferujący szereg możliwości kształcenia zdalnego. Wyróżnia się propozycją skorzystania z nauki indywidualnej. Preply nie organizuje e-kursów ani sympozjów online, ale pośredniczy w korepetycjach zdalnych. W przeciwieństwie do stereotypu na temat korepetycji korzystając ze wsparcia Preply możemy uczyć się i poszerzać swoją wiedzę z wielu przedmiotów nie tylko uzupełniając braki, czy nadrabiając zaległości. Platforma edukacyjna Preply to przede wszystkim nauka języków obcych tak z polskim jak i obcojęzycznym lektorem oraz native speakerami z całego świata. Jeśli od dłuższego czasu nie potrafisz znaleźć stosownej metody nauczania, która by do Ciebie trafiała i sprawiała Ci przyjemność  z nauki to spróbuj nauki z Preply.

Innowacyjny charakter serwisu pozwala połączyć najlepsze cechy nauki stacjonarnej z edukacją online czerpać to co najlepsze z nowych technologii. Decydując się na korepetycje z chemii w preply zyskujemy kontakt z żywym człowiekiem, korepetytorem, który pomoże nam opanować materiał, jak i zaproponuje zagadnienia, jakie nas mogą zainteresować. Identyfikując nasze problemy czy też zdolności dostosuje sposób nauki do naszych preferencji a co najważniejsze terminy i pory zajęć, ich cykliczność, intensywność. Poza tymi zaletami dodać warto, że Preply nie pobiera od użytkowników żadnych opłat za pośrednictwo. Rejestracja w serwisie jest darmowa, łatwa do wykonania, podobnie jak i obsługa serwisu. Wystarczy wybrać odpowiedni język, przedmiot by móc przeglądać profile korepetytorów zachęcających do skorzystania ze swoich usług. Darmowa lekcja testowa czekająca na nowych użytkowników Preply to znakomita zachęta, podobnie jak promocyjne pakiety zajęć w niższej cenie.

Wzbogaceniem prezentacji korepetytorów jest możliwość zapoznania się z opiniami o pracy danego korepetytora. Nie trzeba szukać w sieci ocen zajęć poszczególnych lektorów bowiem są one zawarte w Preply. Jeśli zdecydujesz uczyć się z Preply również będziesz mógł wystawić opinię swojemu korepetytorowi czy to zachęcając innych do wyboru właśnie tej osoby, czy wręcz przeciwnie przestrzegając przed wyborem. System ocen to także sygnał zwrotny dla korepetytorów co powinni w swojej pracy ulepszyć, jak są odbierani przez swoich uczniów, dla wielu to świetny sposób na pozyskanie klientów jak i zdobycie renomy, dla innych okazja do zdobycia doświadczenia w udzielaniu korepetycji i wyzwanie na miarę XXI wieku.

Dla wielu nauczycieli i lektorów usługi korepetycji przez Skype to niecodzienne zajęcie, jednak przy bliższym poznaniu możliwości komunikatora internetowego szybko okazuje się, iż stacjonarne korepetycje można w pełni przenieść do internetu bez uszczerbku na ich jakość a wręcz z korzyścią. Uczyć się możemy wygodnie, komfortowo dopasowując czas i miejsce nauki co wpływa pozytywnie na efektywność zajęć. Co więcej kontakt indywidualny pozwala na bieżąco eliminować trudność, jak i motywować do pracy, obserwować postępy, weryfikować wiedzę itd. Bardzo często osoba korepetytora jest idealnym źródłem wiedzy, do którego zawsze możemy się zwrócić jak też swego rodzaju mentorem, autorytetem. Można powiedzieć, że same zalety, jednak jak wszystko korepetycje z chemii (preply.com/pl/Rzeszów/korepetycje-z-chemia) online maja też swoje wady. Jakie? Warto się zastanowić, chociaż trudno jest je wyłuszczyć bo są one na tle wachlarza atutów znikome. Przede wszystkim ograniczenie w zakresie wielozmysłowego doświadczenia eksperymentów laboratoryjnych, brak współzawodnictwa w nauce z grupą jak i możliwości przeprowadzenia burzy mózgów, do czego niezbędna jest grupa. Wady te można z łatwością usunąć poprzez uzupełnienie nauki z korepetytorem nauką w grupie zainteresowanych, jakich to grup i forów internetowych w mediach społecznościowych jest bez liku. Nie zawsze korepetycje są jedyną formą nauki, często są uzupełniane nauką z pomocą aplikacji mobilnych, lekturą blogów przedmiotowych bądź przeciwnie to korepetycje z chemii stanowią uzupełnienie dla zdobywania wiedzy w różnorodny sposób.

Dotąd korepetycje kojarzyły się większości z nas ze spotkaniem ucznia i nauczyciela zwykle w domu korepetytora, dziś są one możliwe na odległość. To szansa dla osób o ograniczonym dostępie do nauki, nauczycieli o określonej specjalizacji. Bez względu na to czy mieszkasz zagranicą, czy podróżujesz po świecie czy po prostu wolisz uczyć się siedząc w domu możesz skorzystać z Preply i pomocy korepetytorów. Wbrew opiniom korepetycje w Preply doskonalić mogą rozmaite umiejętności. W przypadku przedmiotów ścisłych można chłonąc wiedzę teoretyczną jak i ćwiczyć poprzez zadania wybrane teorie, zagadnienia. Korepetycje językowe natomiast charakteryzują się naciskiem na komunikację i naukę gramatyki poprzez używanie języka i konwersacje. Nie ma tez przeszkód, aby korepetycje opierały się na pisaniu, czy czytaniu. Wszystkie elementy zajęć są opracowywane pod ucznia i jego potrzeby. Jedynym ograniczeniem w tej formie nauki jest kreatywność nauczyciela. Co więcej prócz zalet pod kątem merytorycznym i dydaktycznym korepetycje to okazja do poznania wspaniałych ludzi, zawiązania znajomości, nabycia kontaktów. Nie rzadko osoba korepetytora nas krępuje, stresuje, podejmując się nauki online z łatwością taką osobę możemy wymienić i poszukać takiego nauczyciela przy którym będziemy czuć się swobodnie i nawiążemy zdrowe relacje, z którym będziemy mieli wspólne tematy do rozmów, zainteresowania itp. Jest to szczególnie ważne dla korepetycji językowych.

Na uwagę zasługuje również system rozliczania się z korepetytorem. Preply jak na pośrednika przystało pobiera środki od uczniów z góry, jednak korepetytor otrzymuje wynagrodzenei dopeiro po zrealizowaniu usługi. Jeśli usługa ta nie doszła do skutku z jego winy lub jakość usługi znacznie odbiegła od ustalonej w ofercie użytkownik może zareklamować zajęcia w serwisie i otrzyma zwrot wpłaconych środków. To doskonałe zabezpieczenie dla uczniów przed nieuczciwymi korepetytorami jak i dla korepetytorów przed niepłacącymi za zajęcia uczniami. System ten ma jeszcze więcej zalet chociażby to, że uczeń może łączyć w pakiety zajęć wiele korepetycji z różnych przedmiotów i u różnych korepetytorów wpłacając środki na jeden rachunek jednorazowo. Sam wypróbuj a nie pożałujesz!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.