Top 5 designerskich plecaków szkolnych

Plecaki do szkoły dla dzieci w klasach podstawowych, gimnazjum oraz dla uczniów szkół średnich to przykład ogromnego zróżnicowania wzorów, które nie tylko są dopasowane do płci, ale i wieku czy określonych zainteresowań. Na szczególną uwagę zasługuje jednak wykorzystanie w projektach pomysłów, które nawiązują do współczesnych trendów mody, albo są związane z popularnymi wydarzeniami.

Przykładem może być model stylizowany na piłkarską koszulkę, związany z rozgrywanymi mistrzostwami i podkreślający zainteresowania ucznia. Oto przykład pięciu najmodniejszych designerskich plecaków szkolnych dla uczniów z każdego etapu edukacji.

Plecak szkolny CHI 708

Zaprojektowany w niezwykle modnym w ostatnich sezonach kolorze purpurowym, w równie modne kolorowe groszki z dekoracyjnym motywem biedronki, przeznaczony głównie dla dziewcząt w szkole podstawowej od pierwszej do piątej klasy.

 

Model wyposażony jest w dwie komory wewnętrzne, dwie, zapinane na zamek kieszenie z przodu, specjalną kieszeń boczną na butelkę oraz system rączek do przenoszenia i zawieszania plecaka. Plecak posiada atest- jest niezwykle lekki, wyprofilowane plecy ze stelażem aluminiowym i podwójną regulację szelek- aby jak najdokładniej dopasować plecak do użytkowniczki.

Plecak szkolny CHI 653

Model plecaka w nowoczesnym designie nawiązującym do typowo chłopięcej tematyki motoryzacyjnej. Niebiesko-szara grafika wzbogacona została o sylwetkę motocyklisty i kilka innych detali związanych tematycznie.

 

Plecak wyposażony w trzy komory dedykowany jest uczniom pierwszych trzech klas szkoły podstawowej. W dwóch komorach znajdują się specjalne kieszenie o różnym przeznaczeniu- można w nich umieścić śniadaniówkę lub piórnik. Na uwagę zasługuje system usztywnianych pleców wyłożonych przepuszczającą powietrze siatkową tkaniną.

Plecak NUN 208

Plecak dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych stylem nawiązujących do znanych europejskich klubów piłkarskich.

 

Modny design plecaka stanowi podkreślenie piłkarskich zainteresowań chłopca i identyfikowanie się z tym sportem. Szczególnie polecany aktywnym pasjonatom w wieku 6-10 lat. Ciekawym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są białe lamówki wykończeniowe, które mają właściwości odblaskowe. Do modelu dołączony jest zestaw przypinanych na rzep liter przeznaczony do tworzenia własnych napisów, peleryna na plecak oraz worek na obuwie z karabińczykiem.

Plecak szkolny NUN 200

Model plecaka przeznaczony dla prawdziwych małych mężczyzn, ceniących typowo męski styl. Wykonany z tkaniny stylizowanej na wojskowe moro w kolorze szarym lub khaki – do wyboru.

 

Wnętrze podzielone na trzy komory posiada dodatkowe kieszenie. Plecak wyposażony jest w regulowane szelki i wiele przydatnych gadżetów, pozwalających na umocowanie kluczy, butelki z napojem czy worka na obuwie. Liczy się nie tylko design- plecak posiada uformowane plecy z lekkim stelażem aluminiowym, podwójnie regulowane szelki. Model przeznaczony jest dla uczniów podstawówki do 4 klasy.

Plecak EFI 134

Plecak dedykowany gimnazjalistom i uczniom szkół ponadgimnazjalnych charakteryzuje się nie tylko dużą pojemnością, ale też ciekawym designem nawiązującym do motywów graffiti.

 

Dodatkowe wyposażenie w kieszeń na notebook i telefon komórkowy ze słuchawkami to atuty doceniane przez nastoletnich użytkowników.

Wszystkie modele produkowane przez firmę Topgal poza designerskim wzornictwem są też dostosowane do potrzeb poszczególnych kategorii wiekowych, oraz spełniają normy zdrowotne i jakościowe wymagane przepisami europejskimi.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Linki w komentarzach mogą być wolne od atrybutu nofollow.

Postępuj zgodnie z instrukacjami.